Detail pozice

Konstruktér jednoúčelových strojů a zařízení pro automobilový průmysl

Do mezinárodní výrobní společnosti se sídlem v Jihomoravském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici Konstruktéra.

Náplň práce

  • konstrukce strojů pro automatizované procesy
  • tvorba projektové dokumentace
  • správa projektových dat
  • spolupráce s ostatními členy projektového týmu
  • spolupráce s výrobou

Očekáváme

  • VŠ vzdělání v oboru strojní zařízení – i absolvent
  • práce na PC v systému CAD 3D – Inventor
  • znalost čtení a tvorby dokumentace
  • AJ na úrovni čtení dokumentace – výhodou
  • komunikativnost, vstřícnost, flexibilita
  • zkušenosti a praxe výhodou

Nabízíme

  • práce na plný úvazek – týdenní úvazek 37,5 h
  • prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • roční odměny (na základě provozního hospodářského výsledku)
  • 3 dny ŘD navíc nad rámec zákoníku práce
  • 3 dny sick days
  • příspěvky na stravování: stravenkový paušál, závodní jídelna v areálu firmy
  • příspěvky na Penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo Doplňkové penzijní spoření ve výši 3 000,- Kč měsíčně
  • zvýhodněné služby Vodafone pro zaměstnance a zvýhodněné ceny na tankování u firmy Shell
  • nástup možný ihned nebo po domluvě
  • možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • životopisy zasílat na adresu: hana.ringerova@gemax.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

„Stroje v Hodoníně vyvíjíme od píky“

HODONÍN, CZ
Lipová alej 752/1, 695 01

„Prostor pro výhodu nebo krátký claim“