Volná místa

Firma GEMAX s.r.o., Lipová alej 1, Hodonín

Přijme kvalifikované pracovníky do strojírenské výroby:

Elektroprojektant jednoúčelových strojů a zařízení pro automobilový průmysl

Náplň práce:

- Vytváření elektrických schémat jednoúčelových strojů a zařízení

-  Zprovozňování bezpečnostních programovatelných systémů

-  Zprovozňování a nastavování kontrolních kamerových systémů a čteček kódů

-  Komunikace a konzultace se zákazníkem

-  Spolupráce s výrobou

Požadujeme:
- VŠ
- Znalost práce na PC v systému EPLAN
- Základní znalosti komponent průmyslové automatizace, řídících systémů a bezpečnostních prvků.
- Znalost čtení a tvorby elektrodokumentace

- AJ na úrovni čtení dokumentace – výhodou
- Znalost MS Office

- Praxe není podmínkou

- ŘP skupiny B - výhodou

Nabízíme:
- Roční odměny

- Příspěvky na stravování

- Příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo Doplňkové  penzijní spoření
- Kurzy AJ a NJ zdarma
- Nástup možný ihned
- Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
- Nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

Hana Ringerová
Vedoucí obchodu a personalistiky
tel.: 517 071 183
fax: 517 071 172
ringerova (at) gemax.cz

Informujeme, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost GEMAX s.r.o., Javůrek 8, PSČ 664 83, IČO: 46966153, tel. 517071177,email: gemax (at) gemax.cz zpracovávat osobní údaje za účelem výběrového řízení a sjednání pracovní smlouvy na pozici elektroprojektant.

Osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná ujednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno, příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy rovněž informujeme, že uchazeč o zaměstnání má právo na přístup k osobním údajům, požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů a právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů, na který se můžete obrátit se stížností.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
2.7 47Hodnocení